Dom ProduktyDom z prefabrykatów do przechowywania

Prefabrykowany 10-stopowy kontener transportowy Mini Transport

Prefabrykowany 10-stopowy kontener transportowy Mini Transport

Prefabrykowany 10-stopowy kontener transportowy Mini Transport
Prefabricated Mini Transport 10ft Shipping Container
Prefabrykowany 10-stopowy kontener transportowy Mini Transport
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Szanghai Chiny
Nazwa handlowa: SHIYI
Numer modelu: S-08-02
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 2 zestawy / zestawy
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Konwencjonalny rozmiar kontenera do transportu
Możliwość Supply: 3 zestawy / zestawy na miesiąc 40-stopowy chiński prefabrykowany rozszerzalny kontener do sprzedaży
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Dom z prefabrykatów do przechowywania Podanie: Hall, Budynek
Materiał: STAL kolor: Wykonane przez klienta
Słowo kluczowe: kontener prefabrykowany pojemnik: Nowy czy stary
rozmiar: 10 stóp Drzwi: Stalowe drzwi
Posługiwać się: Szafka uszczelka: Nagi strój
Port: Port w Szanghaju
High Light:

Kontener transportowy ODM 10 stóp

,

Prefabrykowane niestandardowe kontenery transportowe

,

Prefabrykowany kontener transportowy 10 stóp

Nazwa produktu :10-stopowy prefabrykowany mini kontener transportowy do przechowywania towarów

 

Standardowy kontener oprócz funkcji załadunku posiada również funkcję magazynowania i transportu.Może to zapewnić specjalne narzędzia do przechowywania dla różnych scenariuszy i uniknąć marnowania miejsca do przechowywania małych partii towarów.Dwa 10-stopowe kontenery są połączone w 20gp za pomocą specjalnych śrub, aby ułatwić transport morski.

 

Specyfikacje

 

 

 

10FT Wymiary MM + / -
Zewnętrzny Długość 2991 + 0 - 5
Szerokość 2438 - 5
Wzrost 2591 - 5
Wewnętrzny Długość 2831 + 0 - 5
Szerokość 2352 - 5
Wzrost 2600 - 5
Otwieranie drzwi Szerokość 2340 - 5
Wzrost 2280 - 5
   
Wewnętrzna pojemność sześcienna SMAR CU.FT
14,9 530
  KG LBS
Maksymalna waga brutto 10160 22400
Waga Tary 1350 2980
Ładunek Maixmum 8810 19420
Dopuszczalna masa układania 50800 11200
 

 

Opis materiału

 

1, wodoodporny, odporny na wilgoć, odporny na owady, antykorozyjny;Cały materiał nie jest farbą, materiałami wolnymi od formaldehydu, nie wytwarza żadnych toksycznych gazów;Patentowalność utrwalania ciepła i projektowania izolacji cieplnej;Konstrukcja ramy stalowej o dobrej odporności na trzęsienia ziemi;95% materiału może osiągnąć poziom ochrony przeciwpożarowej B1;Piękny i nowy design,

 

2, "Płyta z wełny skalnej" wykorzystuje głównie hydrofobową płytę z wełny mineralnej wytwarzaną metodą wahadłową jako materiał warstwy izolacji termicznej.Jest to system niepalnego budynku energooszczędnego i termoizolacyjnego, który jest łączony i mocowany do muru nośnego metodą klejenia i gwoździowania, składający się z zaprawy tynkarskiej i siatki z włókna szklanego do zbrojenia oraz warstwy licowej z zaprawy dekoracyjnej lub Powłoka.

 

3, dwuwarstwowe, puste w środku drzwi ze szkła hartowanego, z dobrą izolacją cieplną, izolacją akustyczną, piękne i odpowiednie i mogą zmniejszyć wagę budynków.Wykonany jest z dwóch (lub trzech) kawałków szkła, przy użyciu spoiwa kompozytowego o wysokiej wytrzymałości i wysokiej szczelności, łączącego taflę szkła z ramą ze stopu aluminium zawierającą środek osuszający, aby uzyskać wysokowydajną izolację akustyczną i szkło termoizolacyjne.Szkło izolacyjne ma wiele właściwości przewyższających zwykłe szkło dwuwarstwowe, dzięki czemu zostało docenione przez wszystkie kraje na świecie.

 

 

Charakterystyka

 

1. Ma dużą objętość, standardową specyfikację i może być używany w dowolnym miejscu.

2. Wygodne jest ładowanie i rozładowywanie towarów.Towar można wymienić bezpośrednio bez przenoszenia towaru w pudełku.

3. Zmniejsz uszkodzenia przedmiotów.Obsługa kontenerów może zapewnić integralność towarów, prawie całkowicie wyeliminować utratę towarów, znacznie zmniejszyć szkody i odszkodowania.

4. Oszczędzaj materiały opakowaniowe.Materiały opakowaniowe i proste opakowania w transporcie luzem są często używane jednorazowo, natomiast pojemniki mogą być używane wielokrotnie, co może obniżyć koszty pakowania i rozpakowywania oraz zmniejszyć fracht.

5. duża zdolność przenoszenia, może być ponownie używana przez długi czas.Jeśli przewożony jest ładunek masowy, można go wcześniej zapakować, aby ułatwić mechaniczny załadunek i rozładunek, znacznie skracając czas postoju statków w porcie i czas przechowywania towarów w magazynie, przyspieszając szybkość transportu ładunków i zmniejszając koszty transportu.

 

Profil firmy

Założona w 2013 roku firma Shanghai SHIYI jest profesjonalnym dostawcą kontenerów, oferującym niestandardowe produkty, takie jak specjalne kontenery transportowe, kontenery magazynowe i kontenery komercyjne itp. Nasza firma znajduje się w dzielnicy Baoshan w Szanghaju i tylko 3 km od doku wysyłkowego. W ciągu ostatnich 4 lat , świadczyliśmy ciągłe usługi dla różnych firm i oferowaliśmy niestandardowe kontenery dla wielu znanych marek, takich jak Nike, Buick, Chevrolet, Morris Garages itp. Zawsze dostarczamy wartość naszej firmy w postaci „uczciwości, innowacji i komunikacji”. największy atut, wszyscy nasi pracownicy są młodzi, energiczni i ambitni.Ci młodzi ludzie obejmują szeroki zakres wiedzy technicznej i poświęcają się przekraczaniu satysfakcji klienta.

Prefabrykowany 10-stopowy kontener transportowy Mini Transport 0

 

FAQ

1. P: Czy Shanghai Shiyi jest fabryką czy firmą handlową?

Odp .: Shanghai Shiyi to obudowa kontenerowa, która znajduje się w dzielnicy Baoshan w Szanghaju.Shanghai Shiyi zajmuje się produkcją i renowacją kontenerowego domu od 2013 roku. Warsztat Shanghai Shiyi jest dostępny dla każdego w celu zwiedzania.

 

2. P: Jak mogę uzyskać wycenę projektu?

Odp .: Jeśli masz własny rysunek, możemy zaoferować Ci wycenę zgodnie z Twoim projektem.Jeśli nie masz projektu, nasi projektanci Ci pomogą.

 

3. P: Czy system zasilania elektrycznego działa w moim kraju?

Odp .: Nasze systemy zasilania elektrycznego są standaryzowane w USA, AU i UE.

 

4. P: Jak zainstalować pojemniki?

Odp.: wyślemy ci instrukcję instalacji i wideo.Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, możemy zapewnić serwis na miejscu.Mogą jednak obowiązywać inne dodatkowe opłaty.

 

5. P: Jak gwarantujesz jakość produktów?

Odp .: Wierzymy, że dobra jakość zapewnia zrównoważony rozwój.Każdy produkt wyprodukowany w naszej fabryce przeszedł kompleksowe i wyrafinowane procedury testowe, aby zapewnić 100% kwalifikację przed dostawą.

 

Szczegóły kontaktu
Shanghai Shiyi Industrial Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: finger

Tel: 15581145936

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty